موفقیت در کار - بازاریابی شبکه ای - فروش - سبک زندگی - کسب درآمد

بازاریابی شبکه ای از وینستت جی – 6 نکته مهم

نکاتی از وینستت جی در بازاریابی شبکه ای

نکاتی از وینستت جی در بازاریابی شبکه ای

در این پست میخواهیم به نکاتی از وینستت جی در بازاریابی شبکه ای اشاره کنیم .بسیاری احتمالا یک تصویر در ذهن خود بصورتی پایدار و محکم طراحی کرده اند که بازاریابی شبکه ای ( که فروش مسستقیم یا بازاریابی چند سطحی نیز شناخته می شود) فقط در مورد زنان خانه داریست که در حالیکه غیبت می کنند و ساندویچ های کوچکشان را می خورند، در حال خرید و فروش کردن هستند.

یا در سطوح بالاتر، فروشندگانی که سعی دارند شما را قانع کنند که شما چقدر آسان می توانید یک میلیونر باشید اگر شما و دوستانتان و دوست دوستانتان و ….. با او به خرید و فروش محصولات مختلف بپردازید.

بازاریابی شبکه ای از وینستت جی – 6 نکته مهم

هر دو این تصاویر ذهنی نمی تواند واقعیت درستی از بازاریابی شبکه ای ارائه کنند. این تجارت نه یک سرگرمی و نه یک برنامه ساده برای ثروتمند شدن است ؛ اما یک فرصت برای بدست آوردن پول، در حال اجرای کار نیمه وقت یا تمام وقت است. اما چه چیزی باعث موفقیت در این صنعت می شود؟
وینستت جی کلسی که مدیر و عضو اتحادیه فروش مستقیم زنان است و انواع منابع را برای زنان و مردان در صنعت فروش مستقیم ارائه می دهد، این راهنمایی ها را پیشنهاد می کند:

۱- عاقلانه انتخاب کنید:

۶ عنصر کلیدی وجود دارد که شما باید دنبالش باشید (در هنگام انتخاب یک فرصت ).

شماره یک:ثبات. شرکت چند سال است که در این زمینه فعالیت دارد ؟

شماره دو: کدام شرکت محصولات یا خدماتی که مشتریان بیشتر نیاز خواهند داشت و بیشتر استفاده خواهند کرد را ارائه می کند ؟

شماره سه: طرح (پلن) پرداخت. آیا بطور کلی عادلانه و سخاوتمندانه توزیع می شود؟ به عنوان طرح پرداخت این بسیار مهم است که میزان دریافتی شما آیا کاملا واضح است یا خیر؟در اینجا دقیقا دو پرسش برای پرسیدن وجود دارد : چه میزان از فروش هرماه به توزیع کنندگان بر می گردد؟
آیا شرکت (کمپانی) این پورسانت را بصورت منصفانه بین اعضای قدیم و جدید تقسیم می کنند؟

شماره چهار: تمامیت (درستی) شرکت و مدیریت می باشد. تا آنجایی که ممکن است این موارد را بررسی کنید. تجربه مدیر عامل شرکت: تجربیات آنها در صنعت بازاریابی شبکه ای و سابقه ی آنها . اینکه در سایر شرکت های وابسته به این صنعت موفق هستند؟ آیا آنها شهرت خوبی دارند؟

شماره پنج : میزان رشد و پیشرفت . ببینید شرکت در کجا قرار دارد و در چه حالتی است. آیا رشد می کند؟

شماره شش : حمایت کردن و آموزش و سیستم بازرایابی. شما ممکن است یک شرکت بزرگ به همراه یک مدیریت عالی، محصولاتی که متفاوت هستند، طرح پرداخت که منحصر به فرد و بسیار سخاوتمندانه است و منظم و با ثبات است پیدا کنید. اما اگر آنها یک سیستم آموزشی در آنجایی که کار می کنند نداشته باشند، همه ی این ویژگی ها اهمیتی نخواهد داشت.

بیشتر شرکت ها از یک سیستم انتقال آموزش استفاده می کنند، جایی که در آن مربی آموزش پرورش داده می شود.

نکاتی از وینستت جی در بازاریابی شبکه ای - نکاتی در بازاریابی چند سطحی
نکاتی از وینستت جی در بازاریابی شبکه ای – نکاتی در بازاریابی چند سطحی

۲- تمرین کردن بر چیز هایی که آموزش داده می شود:

برای موفقیت شما باید مایل به شنیدن و یاد گرفتن از مربی باشید. در راهی که این صنعت ساخته شده است ، بیشترین علاقه افراد با تجربه (جانبازان سیستم) در این است که به شما کمک کنند که موفق باشید ، بنابراین آنها مایلند که سیستم را به شما یاد دهند. این کار قابل تکثیر است، اما به شرط اینکه شما مایل به گوش کردن باشید و آموزش داده شوید و آن سیستم ها را دنبال کنید.

۳- شاخه های بالایی :

آنرا می توانید چیز های مختلفی بنامید. اما بطور کلی شاخه های بالایی این معنی رو می دهد، یعنی بالاسری های شما. آنها چگونه شما را حمایت می کنند؟ آیا آنها با شما تماس می گیرند؟ آیا آنها متعهد می شوند همانقدر که آنها موفق شدند شما هم بشوید؟

شما باید قادر باشید با بالاسری های خود در ارتباط باشید و قادر باشید با آنها در هر زمانی تماس بگیرید و بگویید به کمک نیاز دارم. اینکه بالاسری های شما چقدر شما را در شرکت حمایت می کنند بسیار مهم است.

۴- هدایت کردن زیر شاخه ها :

در صنعت نتورک مارکتینگ (بازاریابی شبکه ای) یک اصطلاح وجود دارد که آن را «یتیم» میخوانند. (زمانی که فردی وارد تیم شما می شود اما کسی که او را وارد این تجارت کرده است به دلیل مشغله نمی تواند زمان کافی برای آموزش او اختصاص دهد).

شما باید آماده باشید که حداقل ۳۰ روز را به آدم های تازه وارد کمک کنید. به آنها آموزش دهید، حمایتشان کنید، دستانشان را بگیرید تا زمانی که اعتماد به نفس کافی برای مستقل شدن داشته باشند. شما واقعا باید از خودتان بپرسید آیا مایل به انجام دادن آن هستید؟ این در مورد رابطه بلند مدت ساختن این صنعت است.

این فقط در این مورد نیست که افراد را وادار به کار کنیم و فقط به فکر گسترش تیم باشیم. این در مورد این است که با این افراد کار کنیم و به آنها کمک کنیم تا روابطشان را گسترش دهند .

۵-استفاده از اینترنت :

مردم در حال استفاده از اینترنت به عنوان ابزار اصلی بازاریابیشان هستند (البته نه در ایران ! ) . یکی از بهترین کلیدها در این صنعت پیگیری کردن است. در دنیا بسیاری از نتورکرها از ابزار اینترنت جهت پیگیری بهره می برند.

بسیاری از مردم هستند که ممکن است کسی را که علاقه مند باشد معرفی کنند یا شاید خودشان علاقه مند باشند اما بعدا نشود آنها را پیگیری کرد، اتوماسیون اینترنت این اجازه را می دهد که روشهای سازگارتری برای پیگیری داشته باشیم.

۶- هنوز کار روزانه خود را ترک نکنید:

تا زمانی که مطمئن نشده اید که درآمدی که از این شرکت بدست میاورید جایگزین کار قبلتان شده است، هیچوقت کار تمام وقتتان را ترک نکنید. یک مدتی را با شرکت بگذرانید و زمانی که متوجه شدید که شرکت پایدار است. و درآمدی که از این شرکت بدست می آید برابر یا بیشتر از درآمدی است که از کار قبلتان بدست می آورده اید ، آنگاه تصمیم به رها کردن شغل خود بگیرید .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.