موفقیت در کار - بازاریابی شبکه ای - فروش - سبک زندگی - کسب درآمد

دانلود کتاب هوش مالی اثر رابرت کیوساکی

دانلود کتاب افزایش هوش مالی اثر رابرت کیوساکی

دانلود کتاب هوش مالی رابرت کیوساکی : بیشتر مردم فکر میکنند برای به دست آوردن پول باید پول داشت ولی این یک باور غلط است.همیشه به یاد داشته باشید اگر بتوان با سرمایه گذاری در بازار طلا ،پول از دست بدهید میتوانید همه جا پول از دست بدهید.در نهایت طلا ،ملک ، کار سخت یا پول نیست که شما را ثروتمند میکند ،آن چه درباره آنها می دانید شما را پول دار میکند. کتاب هوش مالی است که باعث افزایش هوش مالی شما میشود و شما را ثروتمند میکند.لطفا بخوانید و با زیرک تر شدن ،ثروتمند شوید…

دانلود کتاب هوش مالی اثر رابرت کیوساکی | کتاب هوش مالی خود را افزایش دهید افزایش هوش مالی

دانلود کتاب افزایش هوش مالی اثر رابرت کیوساکی

قیمت :فقط 5200 تومان

خرید و دانلود:

52,000 ریال – خرید
و یا خرید از فروشگاه ویکی راز برای دسترسی دائم به دانلود ها: ——>خرید کتاب از فروشگاه ویکی راز

توضیحات :

کتاب هوش مالی خود را افزایش دهید.

سخن ناشر:

روی خودتان سرمایه گذاری کنید :

رسالت شخصی من این است که شما را به هوش مالی مجهز کنم. هدفم این است که شما را از قوانین جدید پول مطلع سازم تا وقتی فرصتی برای تان پیش آمد تا پول تولید کنید، به حد کافی با هوش و زیرک باشید تا آن را تشخیص دهید و شناسایی کنید .هدفم تقویت هوش مالی شماست .
برای ثروتمند شدن نباید پول را ثروت بدانید.پول فقط محصول فرعی هوش مالی شما یا ضریب هوش مالیشماست .خیلی از مردم در پول درآوردن تحت شرایط قدیمی خوب بودند. پول درآوردن تحت آن شرایط خیلی آسان تر بود چون مجبور بودید سخت کار کنند،پس انداز کنند و به طور سنتی سرمایه گذاری کنند.امروز ، پول درآوردن و حفظ آن خیلی مشکل تر است ،اگر ضریب هوش مالی بالایی نداشته باشید.به همین خاطر شکاف بین فقیر و ثروتمند در حال بزرگ شدن است نه کوچیکتر شدن.از این رو طبقه متوسط دارد از بین میرود و به طبقه فقیر میپیوندد.اگر باور نکنید که قوانین پول تغییر کرده سوخته اید . تا وقتی که فکر میکنید سخت کار کردن ،پس انداز کردن و سرمایه گذاری در یک مجموعه متنوع اوراق بهادار و شرکت های سرمایه گذاری هوش مندانه است فقیرتر خواهید شد .

از شما میخواهم روی فصل ده این کتاب جداٌ تامل و تعمق کنید . ببینید برای ادامه تقویت هوش مالی و افزودن به آگاهی و اطلاعات درباره ی پول چه لازم دارید .دوربرتان را پر از افراد باهوش تر از خودتان کنید و تا آن جا که میتوانید مشاور پیدا کنید .

"<span style=

معرفی کتاب هوش مالی اثر رابرت کیوساکی

آیا پول شما را ثروتمند می‌کند؟

پاسخ این سؤال «نه» است. پول به تنهایی نمی‌تواند شما را ثروتمند کند زیرا همۀ ما می‌دانیم افرادی که هر روز خیلی سخت کار می‌کنند، پول بیشتری بدست می‌آورند، اما هرگز ثروتمند نمی‌شوند. حتی بسیاری از آن‌ها بیشتر از قبل بدهکار هم می‌شوند و مشکلات مالی بیشتری نیز پیدا می‌کنند. خیلی از  ما داستان‌هایی درمورد برنده شدن در مسابقات قرعه‌کشی را شنیده‌ایم که افراد کاملاً تصادفی ثروتمند می‌شوند. برخی دیگر هم با خریدن خانه یا خریداری اماکن گوناگون در مدت‌زمان کوتاهی سود می‌کنند و ثروتمند می‌شوند. در مقابل نیز شنیده‌ایم که افراد با خرید اوراق بهادار و یا خرید سکه‌های طلا ضرر می‌کنند و همهٔ سود و سرمایهٔ خود را به یک‌باره از دست می‌دهند. حرف ما هیچ‌کدام از چیزهایی که در بالا گفتیم نیست.
ما می‌خواهیم روش‌هایی را به شما معرفی کنیم که با حذف هرگونه ضرر و زیان به میزان سود و سرمایهٔ بالایی دست پیدا کنید. من خودم از جمله کسانی بودم که در دوران نوجوانی به خرید و فروش طلا و سرمایه‌گذارای در آن علاقه‌مند بودم. به طوری که قبل از اینکه در زمینهٔ خرید و فروش املاک و مستغلات شروع به کار کنم، اقدام به خرید و فروش طلا می‌کردم.
خرید کتاب از فروشگاه ویکی راز

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.