موفقیت در کار - بازاریابی شبکه ای - فروش - سبک زندگی - کسب درآمد

بازاریابی اینترنتی با لینکدین (LinkedIn)

چهار گام برای بازاریابی اینترنتی با لینکدین

در لینکدین حرفه ای ترین وب سایت از شبکه های اجتماعی است.این سایت با بیش از 135 میلیون کاربر در سرتاسر جهان مورد استفاده قرار می گیرند و ابزاری عالی برای ارتباطات تجاری است.متأسفانه ، بسیاری از شرکت ها قدرت بازاریابی اینترنتی (Digital marketing)  و مخصوصا بازاریابی اینترنتی با لینکدین(LinkedIn) را دست کم می گیرند.

به دلیل کاربرد گسترده آن در دنیای حرفه ای ، LinkedIn باید بخش بزرگی از هر استراتژی بازاریابی شرکت ها باشد.یک استراتژی جامع در بازاریابی اینترنتی با لینکدین نیازمند مدیریت ، کنترل و نظارت،تجزیه و تحلیل و تطبیق و تنظیم مداوم است.در اینجا شما را با چهار گام برای بازاریابی اینترنتی با لینکدین(LinkedIn) آشنا میکنم.

چهار گام برای بازاریابی اینترنتی با لینکدین(LinkedIn)

"<yoastmark

گام اول : یک صفحه ی کمپانی(company page) پویا ایجاد کنید.

برای اینکه یک حضور تجاری در لینکدین داشته باشید و به قابلیت های مضاعفی که قابل رویت بودن شما را افزایش می دهد ، دسترسی داشته باشید ، باید یک کمپانی پیچ بسازید .

این صفحه را یک گسترش از وبسایت خود در نظر داشته باشید و سعی کنید تمام مشخصات پروفایل خودتان را کامل کنید که مهمترینش برای کسب و کار محصولات و خدمات میباشد .از کاربران و مشتریان هدف خود دعوت کنید که صفحه شما را دنبال کنند .

گام دوم : با اجتماع سعی کنید ارتباط مثبتی بگیرید .

مهم نیست که شما چه تعداد ارتباط ایجاد کرده اید یا چه تعداد دنبال کننده بر روی لینکدین یا دیگر شبکه های رسانه ی اجتماعی دارید . در مورد این است که به چند نفر دسترسی پیدا میکنید و با آنها ارتباط برقرار میکنید . بهترین روش برای برقراری ارتباط در رسانه های اجتماعی ،ایجاد یک گروه است .

در لینکدین شما میتوانید گروههای واقعی ای که مدیریت میکنید را ایجاد کنید . در نطر بگیرید که یک نقش فعال را اتخاذ میکنید و در صنعتی که در آن فعالیت دارید ، یک گروه تشکیل میدهید یا اینکه ،در گروهی که از قبل وجود داشته عضو شوید و محتوایی مرتبط را به اشتراک بگذارید.

در هر صورت شما مخاطبان جدیدی برای خود ایجاد کرده اید و همراه با مدیران صنعتی که در آن فعالیت دارید ، در مباحث با ارزش شرکت کرده اید.

گام سوم : در صنعت خود یک سلطه باشید .

شما باید در این مورد فکر کنید که چه نوع محتوایی میتوانید تهیه کنید که باعث شود ٌ تصمیم گیرندگان در مورد روشی که اتخاذ میکنند ،مجدداً فکر کنند . در این مورد فکر کنید که چه بحث های را میتوانید ایجاد کنید ، که شما را به عنوان یک مدیر فکر برجسته کند .

همینطور مشخص کنید که آیا محتوای شما مرتبط و مناسب است و اینکه برای چه کسانی در نظر گرفته شده است ، یا اینکه این محتوا چشم انداز ها را تحت تاثیر قرار میدهد و منجر به روی دادن عملی ، میشود .

گام چهارم : همیشه آمارها را نگاه کنید .

آمار و ارقام جدید لینکدین یک دید فوق العاده نه تنها از تعداد کسانی که هر پست را نگاه میکنند ، بلکه مدت عمر کردن هر پست ،دموگرافیک خوانندگان و افرادی که با پست شما ارتباط برقرار میکنند ،در اختیار میگذارد .

برای دیدن آمار و ارقام خود ، به بخش “who viewed your posts” که پایین پروفایل در ناوبری اصلی و پایین بخش “whos viewed your profile” قرار دارد، بر روری هر پستی که میخواهید کلیک کنید تا آماری که به شما تعداد بازدید ها در 7 روز 15 روز ، 30 روز ، 6 ماه یا یک سال اخیر را نشان دهد .

این آمار و ارقام به شما کمک فوق العادی میکند تا دوام و بقای هر پست را مشاهده کنید . این اعداد را مرور کنید ، همین طور المان های خود پست ، تا الگوهایی که به شما اطلاع میدهد که خوانندگان مطالب شما به چه عناوینی ، چه فرمتی و با چه طولی ، تمایل بیشتری دارند را مشاهده کنید.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.