موفقیت در کار - بازاریابی شبکه ای - فروش - سبک زندگی - کسب درآمد

دانلود رایگان کتاب «۹ مرد موفق، ۹۰ رمز موفقیت»

دانلود رایگان کتاب «۹ مرد موفق، ۹۰ رمز موفقیت»

دانلود رایگان کتاب «۹ مرد موفق، ۹۰ رمز موفقیت» - موفقیت با ویکی راز
دانلود رایگان کتاب «۹ مرد موفق، ۹۰ رمز موفقیت» – موفقیت با ویکی راز

این کتاب درس هایی از آموزه‌های نه نفر از بزرگترین و موفق‌ترین کارآفرینان جهان میباشد . این ۹ نفر توانسته‌اند با کارهایی که در حوزه‌ فناوری انجام داده‌اند، چهره دنیای ما را در قرن بیستم و ابتدای قرن بیست ویکم تغییر دهند.

این کتاب درس‌هایی است که ده نفر از بزرگ‌ ترین کارآفرینان دنیای معاصر به ما داده‌اند. البته ذکر این نکته ضروری است که یکی از این ده نفر، یعنی پیتر دراکر، کارآفرین و مدیر نیست بلکه یکی از بزرگ ‌ترین تئوریسین‌های مدیریت نوین به حساب می‌آید. نه نفر دیگر، هر کدام توانستند با ساختن یک یا چند ساختار فنی و اقتصادی، گام های بلندی در پیشرفت دنیای مدرن بردارند .

اغلب آن ها شناخته شده هستند و مخاطبان این نوشته‌ها از محصولات آن ها به طور روزانه استفاده می‌ کنند. امروزه دیگر کسی را نمی‌توان یافت که اسم ویندوز را نشنیده باشد. تویتر، اینستاگرم، فیسبوک، اپل، وات‌ساپ و لینکدین شناخته شده ترین پدیده‌های تکنولوژیک ده‌های اخیر هستند.

با این پیش‌زمینه، شنیدن رازهای موفقیت این افراد می‌تواند برای جوانانی که تازه قدم در راه کسب‌ و کار نهاده‌اند ارزشمند باشد. شاید بسیاری از آن‌ها بر روی یک حرف و آموزه تکیه کنند اما تکراری بودن یک آموزه نه تنها آن را ملال‌انگیز نمی‌کند، بلکه وقتی از زبان این افراد موفق باشد، اهمیت و ارزش آن را بیش از پیش نشان می‌دهد.

از شما دعوت می‌کنیم که این رازها را بخوانید، در مورد آنها فکر کنید و اگر آن‌ها را مفید و موثر دانستید در زندگی‌تان به‌کار بگیرید . کتاب ۹ مرد موفق ۹۰ رمز موفقیت درباره برترین کارآفرینان جهان صحبت می کند از جمله ۱۰ رمز موفقیت کارآفرینان از زبان ثروتمندترین مرد دنیا ، ۱۰ رمز موفقیت کارآفرینان از زبان مدیر عامل شرکت اپل ، ۱۰ رمز موفقیت از زبان بنیانگذار سایت آمازون ، ۱۰ رمز موفقیت کارآفرینان از زبان بنیانگذار لینکدین ، ۱۰ رمز موفقیت کارآفرینان از زبان جوان ترین میلیاردر دنیا ، ۱۰ رمز موفقیت کارآفرینان از زبان میلیاردر تغییر دهنده جهان ، ۱۰ رمز موفقیت کارآفرینان از زبان خالق توییتر .

فهرست مطالب:

  • ده رمز موفقيت کارآفرينان از زبان ثروتمندترين مرد دنيا (بیل گیتس)

  • ده  رمز موفقيت کارآفرينان از زبان ميلياردر تغييردهنده جهان (ایلان ماسک)

  • ده  رمز موفقيت کارآفرينان از زبان جوانترين ميلياردر دنيا (مارک راکربرگ)

  • ده   رمز موفقيت کارآفرينان از زبان پيتر دراکر؛ پدر علم مديريت نوين

  • ده   رمز موفقيت کارآفرينان از زبان بنيانگذار سايت آمازون

  • ده  رمز موفقيت کارآفرينان از زبان مديرعامل شرکت اپل

  • ده  رمز موفقيت کارآفرينان از زبان بنيانگذار لينکدين

  • ده  رمز موفقيت کارآفرينان از زبان خالق توييتر

  • ده رمز موفقيت کارآفرينان از زبان خالق واتساپ

برای دانلود کتاب ۹ مرد موفق ۹۰ رمز موفقیت به لینک زیر بروید .

رایگان – دانلود

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.