موفقیت در کار - بازاریابی شبکه ای - فروش - سبک زندگی - کسب درآمد

سودآورترین کسب کارهای آنلاین در سال 2019

راه اندازی یک وبلاگ - یوتیوبر شدن - ایجاد یک برنامه - فریلنسینگ

سودآورترین کسب کارهای آنلاین در سال 2019

1-راه اندازی یک وبلاگ و کسب درآمد از آن!

اگر شما در طیف وسیعی از موضوعات بتوانید مقاله بنویسید و تجربیات یا چیزهای را که بلد هستید را بتوانید با کلمات بیان کنید و بتوانید با مردم ارتباط خوبی برقرار کنید این زمینه ای برای موفقیت شماست . ما همه دنبال کسی هستیم که به ما درمورد نحوه ی ارتباط برقرار کردن و انگیزه گرفتن و زندگی کردن و هزاران موضوع دیگه ما را راهنمایی کند و یا در مورد چیزهای که بلد نیستیم آموزش بدهد .
اگر شما در توضیح و نقد و بررسی محصولات ،برنامه ها ،وقایع خوب هستید و میتوانید کاربران را با نوشتن پست جذب کنید، باید شروع به نوشتن وبلاگ خود بکنید.در مقالات بعدی شما را با نحوه ی کسب درآمد از وبلاگ آشنا خواهیم کرد .
وردپرس بهترین و راهترین راه برای داشتن یک وب سایت است.شما تنها نیاز به یک هاست دارید .شما شروع به پست موضوعاتی میکنید که بتوانید کاربر را سرگرم و خوشحال بکنید و با افزایش بازدید وب سایت با راههای کسب درآمد از وب سایت شروع به کسب درآمد بکنید و لذت ببرید.

 

چند نمونه از راههای که میتوانید با وب سایت کسب درآمد بکنید:
1) اگر ترافیک سایت شما خوب باشد میتوانید با قرار دادن تبلیغات شرکت ها به درآمد خوبی برسید.
2) شما میتوانید به بازاریابی وابسته (affiliate marketing) بپردازید و با قرار دادن مصولات سایر شرکت ها در وب سایتتان به درآمد بسیار خوبی برسید.که بعد ها در پست های بعدی به بازاریابی وابسته (affiliate marketing) و راههای کسب درآمد از بازاریابی وابسته آن بسیار خواهیم پرداخت.
3) شما میتوانید با فروش کتابهای الکترونیکی در سایت و با استفاده از درگاه زرین پال و افزونه های دانلودی آن به درآمد خوبی برسید .

4) همچنین میتوانید به بازاریابی اینترنتی بپردازید
5) و بسیار راهی که خیلی زیاد هستند و در پست های بعدی شما را آشنا خواهیم کرد .

 

2 – یوتیوبر شدن :

سودآورترین کسب کارهای آنلاین در سال 2019
سودآورترین کسب کارهای آنلاین در سال 2019

یوتیوب برای هر هزار بازدید از ویدیوی ارسالی شما ،یک دلار پرداخت میکند.در حال حاضر اگر مهارتی داشته باشید و بتوانید از طریق ویدیو به اشتراک بگذارید و بتوانید افراد جهان را به نگاه کردن به ویدیویتان جذب کنید شما میتوانید به یک یوتیوبر تبدیل شوید .انواع مختلفی از پر بیننده ترین ها عبارتند از :
الف) آشپزی و شیرینی پذی : مهارتهای آشپزی و چگونه آسان غذا پختن را آموزش بدهید.
ب)  متخصص مد روز : شما میتوانید نحوه ایجاد لباس های شیک و مدهای روز رو به اشتراک بگذارید.
ج)  مربی رقص
د)  آریشگری :شما میتوانید با آموزش گام به گام هنر آرایشگری ویدیو های را به اشتراک بگذارید و بینندگان زیادی را جذب کنید.
پ) فیلم گرفتن از مسافرت های خارجی : شما میتوانید از مسافرت خودتان و کارهایی که انجام می دهید در کشورهای خارجی ویدیوهای جذابی تهیه کنید و آنها را به اشتراک بگذارید که یکی از بهترین و پر درآمدتیرین راهها برای جذب بازدید از ویدیویتان است.
و ….
محتوای ویدیویی محدوده ی عظیمی از موضوعات است که شما میتوانید با تهیه کردن و به اشتراک گذاری در یوتیوب و سایر وب سایتها و شبکه های اجتماعی به درآمد خوبی برسید .در پست های بعدی به نحوه ی کسب درآمد از یوتیوب خواهیم پرداخت.

3)ایجاد یک برنامه ( app)

ممکن است یک راه طولانی به نظر برسد اما پول خوبی دارد . اگر شما در بخش فناوری هستین و میدانید که مردم در تلفن همراهشان به چه چیزی نیاز دارند این راه کسب درآمد میتواند برای شما بسیار عالی باشد.شما باید برنامه بسازید که متفاوت از سایر برنامه هاست . میتواند شبیه برنامه ی دیگر باشد که قبلا ساخته شده ولی باید یک فاکتور اساسی متمایزی داشته باشد که برنامه تان را خیلی بهتر و با کیفیت ترکند .
شما میتوانید یک برنامه را بازسازی کنید ،فاکتورهایی به آن اضافه کنید تا بهتر شود ،بنابرین مردم برنامه قدیمی را رها میکتتد و شروع به استفاده از برنامه شما بکنند. اگر اینطور نباشد، شما موفق نخواهید شد، زیرا هزاران نفر از برنامه نویسان دیگر در حال تلاش برای انجام همان کارهایی هستند که شما انجام میدهید . پس باید متمایز از سایر برنامه ها باشد.

4) فریلَنسر شوید و از مهارت های خود درآمد کسب کنید!

اگر در هر زمینه ای مهارت دارید قطعا این یکی از بهترین نوع کسب درآمد برای شما خواهد بود . با پیشرفت اینترنت ،فرصت هایی برای افزایش فریلنسینگ وجود دارد ،چرا که مشتری ها به طراحان گرافیک برای وب سایت ها ،صفحات فیس بوک ، طراحی تبلیغات یا طراحی گرافیک بازاریابی و یا برنامه نویسی و یا مترجمی یا هر مهارتی نیاز دارند.
سایت هایی به اسم فریلنسینگ وجود دارند مثل پارس کدرز که شما میتوانید پروژه هایی را که مشترها در سایت گذاشتند را تحویل بگیرید و بعد انجام دادن آن را تحویل شرکت بدهید و پولتان را دریافت کنید .اگر باهوش باشد و بتوانید مهارت خود را به مشتری نشان دهید این میتواند بهترین راه برای کسب درآمد برای شما باشد.

شما میتوانید این کار را شغل نیمه وقت درنظر بگیرید.اگر از ذهن خود استفاده کنید میتوانید کارهای بسیاری با فریلنسینگ انجام بدهید و به نظر من این بهترین راه برا اونایی هست که در یک زمینه ای مهارت دارند.

مزایای فریلنسینگ برای افرادی که در جستجوی کار هستند:

از مزایای این نوع کار می توان به آزادی عمل فرد اشاره کرد که در محیطی بدور از استرس قادر است از مهارت های خود در جهت انجام بهتر موارد سپرده شده به او استفاده کند؛ قادر است زمان بندی مناسبی برای انجام کارهای خود داشته باشد؛

عمدتا قادر است تا با همکاری با چندین شرکت مختلف به صورت دورکاری، درآمد ماهیانه خود را ارتقا دهد و در صورتی که وظایف محوله را درست انجام دهد عمدتاً محدودیتی از سمت کارفرما برای همکاری انحصاری وجود ندارد؛ با کمترین هزینه ممکن (یک لپتاپ یا کامپیوتر و یک خط اینترنت) می تواند در هر محلی، مشغول به کار شود.

زمینه هایی که در آن فریلنسینگ رایج است

موسیقی، چاپ، نویسندگی،ترجمه، برنامه نویسی، عکاسی، روزنامه‌نگاری، آرایشگری، ویرایش، طراحی گرافیک، طراحی سایت، مشاوره، راهنمای تور،برخی فعالیت های مهندسی معماری و …

منبع : ویکی راز

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.