موفقیت در کار - بازاریابی شبکه ای - فروش - سبک زندگی - کسب درآمد

سامانه های همکاری در فروش(کسب درآمد اینترنتی)

سامانه های همکاری در فروش(کسب درآمد اینترنتی)

سامانه های همکاری در فروش سایت‌هایی هستند که مثل یک فروشگاه اینترنتی محصولات یا خدماتی برای فروش ارائه می‌کنند. این سایت‌ها بخشی را در ساختار فنی خود در نظر گرفته‌اند که کاربران همانند فروشندگان مستقل، با فروش محصولات آن‌ها کارمزد فروش دریافت می‌کنند. این کارمزد فروش اصطلاحا پورسانت نام گرفته است. ایده اولیه این سبک درآمدزایی قبل از اینترنت هم وجود داشته و بسیاری از تولید‌کنندگان، مراکز توزیع و فروش، فروشندگان مستقلی داشته‌ و دارند که با اساس تعداد فروش، جذب مشتری یا تعداد قرارداد انعقادی درآمد دارند. همین نوع فروش و بازاریابی در مدل‌های مختلف در اینترنت هم شبیه‌سازی شده است.

#طرز کار سامانه های همکاری در فروش

این سامانه درواقع یک فروشگاه اینترنتی مادر است که به کاربران امکان ایجاد فروشگاه زیرمجموعه را می‌دهد و حتی در بسیاری از آن‌ها کاربر می‌تواند دامنه اختصاصی خودش را نیز به سایت متصل نماید . تمامی اجناس فروشگاه متعلق به فروشگاه مادر است که در صورت فروش از طریق فروشنده اصلی برای مشتری ارسال خواهد شد و کاربر با سایت ثبت شده خودش نقش یک بازاریابی یا فروشنده را ایفا می‌کند.برخی از آنها امکان فروشندگی در شبکه های اجتماعی مثل تلگرام یا اینستاگرام را نیز دارا میباشد و شما میتوانید به راحتی در آن شبکه ها به فروشندگی پرداخته و پورسانت خود را دریافت نمائید.

#این سامانه زیر مجموعه ی کدام فعالیت اینترنتی میباشد؟

همکاری در فروش زیرمجموعه بازاریابی اینترنتی است،بازاریابی اینترنتی ، فرایند کسب درآمد از طریق فروش محصولات افراد دیگر (یا شرکت) میباشد. اینظور که محصولی را که دوست دارید پیدا می کنید، آن را به شیوه های مختلف (سایت ها ،تلگرام ، اینستاگرام … ) به دیگران ترویج کنید و برای هر فروشی که کسب می کنید سود کسب می کنید.
بنابراین کسی که علاقه‌مند به فعالیت در این بخش است باید بازاریاب خوبی باشد و به یادگیری مفاهیم بازاریابی و خصوصا بازاریابی اینترنتی مسلط باشد. طبیعی است که صرفا عضویت و ایجاد یک فروشگاه زیر مجموعه یا در اختیار داشتن مزیت فروش یک کالا به تنهایی موجب کسب درآمد کاربر نخواهد شد.ما در این وب سایت به آموزش روش ها و شیوه های کسب درآمد از سامانه ی همکاری در فروش بازاریابی اینترنتی خواهیم پرداخت.

#آیا همکاری در میتواند یک درآمد پایدار باشد؟

بله، همکاری در فروش می‌تواند یک منبع درآمد اینترنتی پایدار باشد. به شرط آنکه صبر و حوصله داشته باشید و شیوه و روش های این نوع کسب درآمد را یاد بگیرید .برای کسانی علاقه مند به فعالیت تجاری در اینترنتی هستند اما سرمایه یا وقت کافی ندارند می‌تواند یک منبع درآمد خوب و مفید باشد.

سامانه های همکاری در فروش(کسب درآمد اینترنتی) | سیستم همکاری در فروش | درآمد اینترنتی بازاریابی اینترنتی ، فرایند کسب درآمد از طریق فروش محصولات افراد دیگر (یا شرکت) میباشد. اینظور که محصولی را که دوست دارید پیدا می کنید، آن را به شیوه های مختلف (سایت ها ،تلگرام ، اینستاگرام ... ) به دیگران ترویج کنید و برای هر فروشی که کسب ..

#مزایای سیستم  همکاری در فروش نسبت به فروشگاه مستقل چیست؟

عدم نیاز به هرگونه برنامه نویسی جهت ایجاد فروشگاه ، عدم نیاز به سرمایه‌ گذاری مالی، فنی و انسانی برای راه‌اندازی کسب‌وکار، ریسک‌پذیری بسیار پائین، عدم تعهد فروشنده در قبال پشتیبانی و خدمات پس از فروش، عدم محدودیت زمانی و مکانی برای انجام کار و…

#چگونه بفهمیم یک سامانه فروش قابل اعتماد میباشد یا خیر؟

• موارد مهمی وجود دارد که نشان می‌هد یک سامانه همکاری در فروش از اعتبار لازم برخوردار است یا خیر. بنابراین قبل از همکاری در یک سامانه همکاری درفروش این موارد را مد نظر داشته باشید.
• اول: مراحل ثبت، نماد اعتماد و هویت شرکت یا سایت مذبور را دقیقا بررسی کنید، سامانه همکاری در فروش علاوه بر داشتن نماد اعتماد تجارت الکترونیک باید هویت واقعی و مشخصی از نظر شرکت یا شخص ثبت کننده داشت باشد، آدرس و تلفن ثابت و همین‌طور سوابق ثبتی آن را بررسی کنید.
• دوم: حسن اعتماد عمومی سایت مذبور را در وب، انجمن‌ها و شبکه‌های اجتماعی به لحاظ اعتماد کاربران مورد ارزیابی قرار دهید. کافیست نام سایت مذبور را در گوگل و شبکه‌های اجتماعی جستجو کرده و نظرات سایر کاربران را درباره آن ارزیابی کنید
• سوم: اجناس فروشگاه سامانه مد نظر را از لحاظ شاخص‌های مهم تجاری بررسی کنید. مثل عدم نقض قوانین عمومی و تجاری، قیمت، کیفیت، تنوع و ..
• چهارم: ابتدا و قبل از فعالیت به عنوان خریدار با پشتیبانی آن تماس بگیرید، کانال‌های پاسخگویی آن را بررسی کنید و نحوه پشتیبانی آن را مورد ارزیابی قرار دهید.
• پنجم: سامانه‌ای را که برای فعالیت انتخاب می‌کنید را از لحاظ امکانات فنی، ظاهری، کاربری و اجرای نسبت به سایر سایت‌های مشابه بررسی و ارزیابی کنید.
لیستی از اعتبارترین سامانه های فروش کشور در انتهای این پست آورده شده شما میتوانین با عضویت در این سامانه ها شروع به کسب درآمد کنید.

#موارد مهمی که در درآمدزایی از سامانه‌های همکاری در فروش باید در نظر داشته باشید ؟

الف) به تبلیغات و هیاهوی بعضی از سایت‌ها و سامانه‌ها مبنی بر درآمد زودبازده و قابل توجه در مدت زمان کوتاهی توجه نکنید. بازاریابی و فروش کاری مهارتی، تکمیلی و زمان بر است. انتظار نداشته باشید در روزها و حتی هفته‌های اول کار، به درآمد قابل توجهی برسید.
ب )در شروع کار می‌توانید همزمان در یک یا چند سایت فعالیت خود را شروع کنید، تا نسبت به خدمات آن‌ها شناخت بیشتری پیدا کنید. ترجیحا سعی کنید یک دامنه خوب و مناسب برای خودتان ثبت کنید و از سامانه‌هایی استفاده کنید که اجازه اتصال سایت شما را به دامنه اختصاصی می‌دهند.
ج) پیوسته و تا زمان فعالیت مهارت و دانش بازاریابی اینترنتی را بیاموزید و مهارت خودتان را تقویت کنید.

لیستی از سامانه های همکاری در فروش

الف )سامانه همکاری در فروش فروتل. ثبت نام 

ب ) سامانه همکاری در فروش گل پایگان . ثبت نام

ج  ) سامانه همکاری در فروش مسبی . ثبت نام

د  ) سامانه همکاری در فروش میهن استور . ثبت نام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.